Prekes, esančias šiose kategorijose, galite rasti mūsų platintojų prekių kataloguose arba 2016 BELEDUC prekių kataloge.

Beleduc medinės dėlionės

Nesvarbu, ar dėlionės turi rankenėles, ar neturi; ar turi rėmelius, ar neturi; susideda iš mažų mažų detalių ar iš didelių - žaisdami dėlionėmis vaikai nori ir bando išspręsti pirmąsias savo užduotis patys.

Žaidimai rolėmis / Lėlių teatras

Beleduc sukurtos pirštininės lėlės paskatins vaikus aktyviai žaisti tarpusavyje prisiimant atitinkamas roles. Taip pat - pirštininių lėlių pagalba sukursite išskirtinius ir nepakartojamus lėlių teatro pasirodymus, kuriuose gali dalyvauti patys vaikai.

Lavinamieji žaidimai

Beleduc inovatyvūs edukaciniai / lavinamieji žaidimai padeda vaikams visapusiškai vystytis. Tokie žaidimai - puiki priemonė vystyti atskirus vaikų įgūdžius metodiškai. Beleduc lavinamieji žaidimai ilgaamžiai, todėl pasitarnaus ne vienai vaikų kartai.

Lavinantys sienos ir grindų elementai

Vaikų poreikius atitinkantis patalpų apipavidalinimas padeda jiems nevažomai mokintis ir vystytis. Sienų ir grindų elementai skatina vaikus bandyti ir atlikti pirmuosius eksperimentus. Be to, vaikai lavina savo motoriką ir koordinaciją.

Transporto ir judėjimo priemonės Top Trike

Su Beleduc transporto ir judėjimo priemonėmis (Top Trike produktų linija) vaikai patirs daug skirtingų įspūdžių. Vaikai išmoks važiuoti skirtingose padėtyse, išlaikyti kūno balansą, didinti greitį ir stabdyti, važiuoti skirtinga danga. Beleduc transporto ir judėjimo priemonių asortimentas labai platus. Priemonių rasite tiek darželinukams, tiek pradinių klasių moksleiviams.

Fizinio lavinimo priemonės ir lauko žaislai

Kokybiškos fizinio lavinimo priemonės ir lauko žaislai.

Vaikų darželio klasės įranga

Be gerų žaislų vaikų darželiams reikia ir funkcionalios įrangos. Patogus ir aiškus daiktų išdėstymas darželio klasėje (aplinkoje) - tai vienas iš svarbių veiksnių, įtakojančių vaikų savijautą. Beleduc klasės įranga padeda sukurti aiškią struktūrą tikrą tvarką klasėje.

Beleduc mažiausiems (< 3m)

Ypatingai per pirmuosius savo gyvenimo metus vaikai praleidžia daugiausia savo aktyvaus laiko bežaisdami. Pedagogai paskaičiavo, kad vaikas iki 6 metų praleidžia apie 15,000 valandų bežaisdamas. Tai reiškia - apie 7-8 valandas per parą. Labai svarbu, kad vaikas žaistų jam patrauklioje, saugioje aplinkoje ir rastų įvairių objektų, kuriuos galėtų ištyrinėti. Beleduc gali Mažyliams skirtoje kategorijoje pasiūlyti kokybiškų ir paklausių priemonių vaikams iki trijų metų amžiaus. Beleduc produktai pagaminti su meile, labai estetiški, skatinantys vaikus pažinti juos supantį pasaulį, kartoti ir taip jį suprasti.

Beleduc 2017 katalogas

Beleduc kataloge 2017 galite susipažinti su visomis Beleduc gamintojo siūlomomis prekėmis.